Czym się zajmuję
Kompleksowa organizacja Twojej ceremonii zaślubin i wesela
Będę z Wami od samego początku procesu przygotowań, a nasze drogi rozejdą się dopiero w momencie zakończenia opieki posprzedażowej- dopięcia ostatnich formalności.

Opracuję dla Was budżet weselny w oparciu o Wasze wytyczne. Pomogę w wytypowaniu miejsca ceremonii i wesela, przedstawię oferty najlepszych podwykonawców, będzę czuwać nad ich pracą w dniu ślubu, zarezerwuję terminy i wynegocjuję ceny, dopilnuję formalności związanych z umowami i finansami. Stworzę dla Was koncepcję kreatywną Waszej ceremonii i przyjęcia, pomogę w wyborze i zakupie papeterii. Możecie na mnie liczyć także w kwestii Waszych stylizacji, menu, tortu, organizacji noclegów czy transportu. Przygotuję scenariusz Waszego Dnia i będę czuwać by wszystko przebiegło zgodnie z założonym planem. Koordynację zacznę w godzinach porannych, a zakończę dopiero po północy.

Jeśli chcecie mieć spokojną głowę, nie tracić czasu na niezliczone ilości telefonów, niczym się nie przejmować i mieć pewność, że ten dzień będzie wyglądał tak jak sobie wymarzyliście- ta oferta jest skierowana do Was.

Jak wygląda współpraca ze mną możecie przeczytać tutaj.

Koordynacja Twojego ślubu i wesela
Chcecie sami zorganizować swój Wielki Dzień, ale w dniu ślubu marzycie o tym by skupić się wyłącznie na sobie?

Przejmę wszystkie dotychczasowe obowiązki, stworzę scenariusz dostosowany do Waszej ceremonii oraz wesela i będę czuwać nad sprawnym przebiegiem wszystkich wydarzeń. Dopilnuję szczegółów, a w sytuacjach nieprzewidzianych szybko
i profesjonalnie zareaguję, byście niczym się nie przejmowali.

Częściowa organizacja ceremonii i wesela
Stawiacie pierwsze kroki, na pewne rzeczy jesteście zdecydowani, a w innych kwestiach zupełnie nie wiecie jak się odnaleźć?

Potrzebujecie pomocy w rozdysponowaniu budżetem, wyborze dekoracji czy miejsca?

Z chęcią Wam pomogę. Zaopiekuję się konkretnymi kwestiami związanymi z organizacją, byście płynnie przebrnęli przez cały proces przygotowań

baby shower
Po pierwsze- gratuluję! Lada moment powitasz nowego członka rodziny, to wspaniałe! Pozwól bym uczyniła ten czas jeszcze milszym. Zorganizuję dla Was przyjęcie, które będziesz wspominać z usmiechem na ustach, zasługujesz na to!
sesje zdjęciowe
Zajmuję się organizacją sesji stylizowanych, sesji dla par i rodzinnych. Nie wiesz jakich podwykonawców wybrać czy na które miejsce się zdecydować? Wszystkim się zajmę. Stworzymy razem coś pięknego, skontaktuj się ze mną.
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej